motoger

Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986
Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

auto części warszawa
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części zamienne
auto szrot
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części używane poznań
auto części słomczyn
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części
moto2
części moto2
giełda części słomczyn
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych

Cena Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Porsche Boxster pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szyba trójkątna tylna prawa. Najtańsze części samochodowe w dziale Szyby. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-19 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Szyba trójkątna tylna prawa do Porsche Boxster 986 i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający ma na stanie 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986 2.3 1998 cabrio. Tanio Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986 2.3 1998 cabrio. Auto te ma pojemność silniczka 2.3 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1997. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Porsche. Ten model Boxster pojawił się na rynku w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szyba trójkątna tylna prawa . Podobno najczęściej psująca się część do Porsche Boxster wersja 986. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Porsche Boxster. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ludzie mówią, że Porsche Boxster to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Porsche Boxster. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szyba trójkątna tylna prawa do Boxster. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma szyba trójkątna tylna prawa. Kupiłem szyba trójkątna tylna prawa i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie szyba trójkątna tylna prawa na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Porsche Boxster. Musiałem poszukać  szyba trójkątna tylna prawa. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Porsche Boxster. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szyba trójkątna tylna prawa w Porsche Boxster. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szyba trójkątna tylna prawa do Porsche Boxster. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szyba trójkątna tylna prawa. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szyba trójkątna tylna prawa. Zobaczyłem na tym placu calutkie Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyba trójkątna tylna prawa Porsche Boxster 986
Copyright © 2025. MOTOGER.pl